Oferta pracy

Manager ds. zakupów i sprzedaży

GP People Sp. z o.o.O firmie

10 000‐12 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 godzin temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Po drodze nam z osobami, dla których szklanka jest do połowy pełna i mają apetyt napełnić ja po brzegi. Szukamy osób, które wiedzą jak ważne jest budowanie relacji z klientem. Jeśli praca z ludźmi w ramach sprzedaży jest tym czym chcesz się zajmować zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Manager ds. zakupów i sprzedażyNumer ref.: Miejsce pracy: Cała Polska

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie w wysokości min 10 000 – 12 000 netto +VAT (w zależności od doświadczenia w branży)
  • możliwość uzyskania premii prowizyjnej uzależnionej od efektów Twojej pracy
  • uczestnictwo w udziałach firmy, w zamian za wymierne wyniki działu
  • zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku dystrybucji surowców chemicznych
  • dużą samodzielność w działaniu i zaufanie dla Twoich kompetencji
  • pracę w dojrzałej organizacji stawiającej na długofalowe relacje z klientami
  • zapewnianie niezbędnych narzędzi pracy (samochód, telefon, tablet)
  • realny wpływ na strategię i politykę firmy
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie grupowe
  • pracę zdalną, okazjonalne wizyty w siedzibie firmy w Robakowie (woj. Wielkopolskie)

Twoimi zadaniami będzie:

  • budowa portfela klientów oraz kompleksowa obsługa na terenie Polski
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów z poziomu technologicznego i produktowego surowców chemicznych w branży FARMA
  • pozyskiwanie i ustalanie warunków handlowych z dostawcami
  • budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży na terenie powierzonego rejonu
  • realizowanie planów zakupowych i sprzedażowych
  • promowanie i rozbudowa portfolio produktowego surowców dla gałęzi FARMA
  • przygotowywanie ofert oraz przeprowadzanie spotkań biznesowych wraz z procesowaniem kwestii formalnych
  • badanie rynku oraz aktywne działania promocyjne i sprzedażowe

Jakich kandydatów szukamy?

  • poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży farma – mile widziane doświadczenie w profilu dystrybucji surowców chemicznych
  • z ugruntowaną wiedzą pozwalającą na doradztwo w zakresie tworzenia, udoskonalenia produktów klienta, przy udziale surowców oferowanych przez profil firmy
  • z min 5-letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku w obszarze sprzedaży / zakupów
  • chcących mieć wpływ i udział w budowie i realizacji strategii nowej gałęzi funkcjonowania firmy
  • z umiejętnościami sprzedażowymi pozwalającymi budować relacje z klientami przynoszące owoce współpracy dla każdej ze stron
  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • z czynnym prawem jazdy kat. B
  • z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki techniczne, ekonomia, chemia, farmacja)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy