Oferta pracy

Manager ds. Zakupów Inwestycyjnych

arvato PolskaO firmie

  • Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Zapewniamy:

  • Kluczową rolę w zespole współodpowiedzialnym za podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.
  • Uczestnictwo w dużych projektach (również międzynarodowych), dających możliwość rozwijania kompetencji związanych z zarządzaniem projektami.
  • Krótką ścieżkę decyzyjną, dzięki codziennej bliskiej współpracy z kierownictwem firmy.
  • Udział w szkoleniach zapewniających stały rozwój umiejętności interpersonalnych.
  • Współpracę z przełożonym, wspierającym rozwój pracowników poprzez zapewnianie swobody działania, informację zwrotna i powierzanie coraz szerszych odpowiedzialności.

Ponadto zyskasz:

  • Stabilność zatrudnienia w stale rozwijającej się organizacji.
  • Realną możliwość awansu w strukturach organizacji.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową.

Zadania:

  • Zarządzanie kategorią zakupów inwestycyjnych (najmy): aktualizacja strategii, prowadzenie postępowań przetargowych, przygotowywanie rekomendacji dla biznesu, negocjacje warunków handlowych i umów najmów.
  • Codzienna współpraca z innymi działami Arvato w zakresie m.in. opracowania specyfikacji najmowanej powierzchni, zmian i adaptacji oraz współpraca z dostawcami usług: właścicielami i zarządcami powierzchni i agencjami doradczymi z rynku nieruchomości.
  • Koordynacja prac zespołu realizującego zakupy inwestycyjne – wyposażenie i usługi przy otwieraniu nowych centrów dystrybucji Arvato.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań lub pozwalających na szybkie wdrożenie na oferowanym stanowisku.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Wysoki poziom zaangażowania i umiejętność wykazywania inicjatywy,
    również w obszarach wykraczających poza zakres obowiązków.
  • Etyka w działaniu – traktowanie innych z szacunkiem i zaufaniem.
  • Dodatkowymi atutami będą umiejętności zarzadzania projektami
    i koordynacji prac podległego Zespołu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy