Oferta pracy

Manager ds. Zakupów (K/M)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Szparagowa 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategii zakupowej (zapewnianie źródeł zaopatrzenia, dobór i dywersyfikacja dostawców);

  • Zapewnienie skutecznej realizacji zamówień towarów i usług zgodnie z istniejącymi potrzebami;

  • Współpraca, budowanie relacji i negocjacje z dostawcami;

  • Kontrola terminowości i zgodności dostaw;

  • Współpraca z innymi działami w zakresie zapotrzebowania na towary i usługi;

  • Nadzór nad sprzętem medycznym (serwis, paszporty techniczne);

  • Optymalizacja procesów zakupowych i magazynowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zakupów;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu;

  • Świetna organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów;

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przewiń do profilu firmy