Logo Pracuj.pl

Manager ds. Zakupów

Talenthouse HR AdvisoryO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy w rozpoznawalnej i bardzo docenianej przez klientów firmie, posiadającej w swoim portfolio najbardziej topowe marki z serii produktów naturalnych, BIO i EKO.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem i udział w tworzeniu strategii asortymentowej.
  • Nadzór i zapewnienie ciągłej dostępności produktów będących w ofercie firmy.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami.
  • Koordynowanie procesów: przygotowania i kontroli zamówień., kontroli zgodności warunków handlowych na zamówieniach. obiegu oraz archiwizacji dokumentów zakupu.
  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami w języku polskim i angielskim.
  • Współpraca z innymi działami zaangażowanymi w proces zakupów.
  • Tworzenie raportów i zestawień.
  • Pozyskiwanie ofert z rynku i ich weryfikacja.
  • Analiza zapotrzebowania w oparciu o bieżącą i historyczną sprzedaż.
  • Zbieranie informacji oraz monitorowanie otoczenia rynkowego.
  • Negocjowanie kluczowych kontraktów handlowych z dostawcami.
  • Przygotowywanie umów handlowych regulujących współpracę z dostawcami.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Zakupów.
  • Kompetencje liderskie.
  • Umiejętności analitycznego myślenia i biegłość w excelu.
  • Terminowość.
  • Komunikatywność.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zaangażowanie w szukaniu najkorzystniejszych ofert i nowych dostawców.
  • Skuteczność w negocjacjach.
  • Silne ukierunkowanie na cel (wyniki/marże, wprowadzenie produktu, pozyskanie nowej marki, itp.)
  • Mile widziana znajomość trendów w branży kosmetycznej zarówno w sprzedaży jak i w produkcji.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie specjalizującej się w sprzedaży kosmetyków, zarówno w sieci tradycyjnych drogerii jak i nowoczesnym sklepie internetowym.
  • Przyjazną atmosferę i partnerskie relacje.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz rabat na zakupy w sklepie firmowym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Talenthouse HR Advisory

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

Manager ds. Zakupów, Kraków