Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager ds. Zakupów

Limpol Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie celów zakupowych oraz strategii negocjacyjnych

  • Monitorowanie rynku polskiego i zagranicznego

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami

  • Uczestnictwo w targach przemysłu spożywczego w kraju i za granicą

  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień oraz przestrzeganiem procedur zakupowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku /niekoniecznie w branży spożywczej/

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Elastyczność i wielozadaniowość

  • Zamiłowanie do podróży i wyjazdów

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny

  • Możliwość rozwoju i realizacji kreatywnych inicjatyw

  • Wsparcie przy wdrożeniu oraz na każdym etapie pracy

  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Limpol Sp. z o.o.

Firma Limpol Sp. z o.o. powstała ponad 20 lat temu. Od samego początku do dziś, dzięki ambicjom, kompetencji i zaangażowaniu zespołu, Limpol stał się jednym z większych i bardziej rozpoznawalnych importerów branży spożywczej w Polsce. Główną działalnością Limpol jest bezpośredni import, eksport oraz handel artykułami spożywczymi.

Przewiń do profilu firmy