Oferta pracy

Manager ds. zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie procesu zakupów poprzez tworzenie długotrwałych relacji z dostawcami przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i procesu zakupowego,

a w szczególności za:

- Ustalanie celów zakupowych oraz lokalnych strategii negocjacyjnych,

- Wdrażanie nowych procesów zakupowych,

- Monitorowanie rynku,

- Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z dostawcami,

- Prowadzenie dużych projektów zakupowych,

- Zarządzanie zespołem specjalistów,

- Współpracę z innymi działami w procesie zakupowym.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy solidnego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, a także:

- Wysokich zdolności interpersonalnych oraz negocjacyjnych,

- Umiejętności zarządzania zmianą i analizy ryzyka,

- Doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

- Wykształcenia wyższego.

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy liderem w swojej branży, zapewniamy stabilne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zapewniamy dużą samodzielność oraz realny wpływ na kształtowanie procesu. Z przyczyn biznesowych dowiesz się o nas więcej dopiero na kolejnych etapach rekrutacji, dlatego teraz możemy napisać jedynie tyle, że w związku z projektem budowy strategii zakupowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager ds. Zakupów.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.