Oferta pracy

Manager ds. Zakupów/NPD

HR Level UPO firmie

10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Naszym Klientem jest firma o uznanej pozycji na rynku światowym w branży spożywczej. Nasz Klient to firma przyszłości, opiera się na trzech filarach: talent, time, technology.

Poszukujemy osób o rzeczywistym talencie sprzedażowym, mających doświadczenie i umiejętności biznesowe. To z czym przychodzimy przestaje być ważne, ważna jest przyszła wartość- future value.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie rozwijać asortyment w powierzonych kategoriach produktowych, brać udział w tworzeniu wewnętrznych standardów i procesów firmy, wdrażać swoje pomysły i mieć możliwość samodzielnego prowadzenia projektów.

Miejsce pracy Warszawa/obecnie praca zdalna

Zadania:

  • zarządzanie powierzonymi kategoriami produktowymi, procesem rozwoju i wdrożenia nowych produktów oraz ulepszanie już istniejących
  • zakup od międzynarodowych dostawców surowców i opakowań do produkcji oraz wyrobów gotowych
  • opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju asortymentu
  • realizacja budżetu finansowego, maksymalizacja marżowości
  • koordynacja łańcucha dostaw w oparciu o prognozy sprzedaży
  • zarzadzanie procesem rozwoju produktu od pomysłu do wdrożenia sprzedaży
  • poszukiwanie inspiracji i inspirowanie nowymi pomysłami w odpowiedzi na trendy rynkowe oraz zgodnie z oczekiwaniami klientów i strategią firmy
  • ścisła współpraca z innymi działami, w tymi logistyka, zakupy, NPD, finanse

Nasze oczekiwania:

  • udokumentowane, co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu złożonych projektów w branży spożywczej
  • umiejętności zarządzania projektami, wielozadaniowość
  • silne poczucie odpowiedzialności i skuteczność w podejmowaniu decyzji
  • pozytywne nastawienie i duża motywacja, otwartość na zmiany i innowacyjność
  • pro aktywne podejście do zadań
  • biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie C1)

Co oferujemy…😊?

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + progresywny system premiowy)
  • podstawa: 10 - 20 000 netto, w zależności od doświadczenia i rzeczywistych umiejętności
  • nowoczesny system premiowy oparty na 3 filarach: wynik finansowy, wartości i zachowania, strategia
  • pakiet świadczeń zdrowotnych i sportowych
  • dynamiczna i pełna wyzwań praca, możliwość stałego rozwoju
  • świetna kawa i widok z 28 piętra jednego z najbardziej atrakcyjnych budynków w Warszawie (obecnie praca zdalna)
  • przyjazna, pozytywna atmosfera w dynamicznej organizacji.
HR Level Up| ul. Złota 59| Warszawa
Executive Search | Assessment & Development Center | Mentoring | Ocena 360 Stopni

Ogłoszenie archiwalne