Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Zakupów Płytek Ceramicznych

HBH

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i wybór nowych dostawców i produktów oraz budowanie dobrych relacji z nowymi i obecnymi dostawcami;

  • współpraca przy opracowywaniu strategii sprzedaży;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • analiza i identyfikacja potrzeb szkoleniowych z zakresu wiedzy produktowej handlowców;

  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami;

  • współpraca z różnymi działami w grupie;

  • raportowanie;

  • wizyty w spółkach grupy.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka włoskiego i/lub hiszpańskiego – mile widziana);

  • znajomość branży płytek ceramicznych;

  • znajomość pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność efektywnego prowadzenia negocjacji handlowych;

  • wysokie zdolności organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność, samodzielność;

  • wysoka kultura osobista;

  • praktyczna znajomość MS Office;

  • gotowość do podróży służbowych;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalny system premiowy, oparty o osiągane wyniki;

  • pracę w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole;

  • pełne wsparcie w ramach programu wdrożenia, który pozwoli na poznanie branży, oferowanego asortymentu oraz rozwoju umiejętności sprzedażowo-handlowych;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji;

  • bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

  • możliwość stałego rozwoju kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

HBH

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej.

Nasza ofertę kierujemy również do klienta indywidualnego ramach stacjonarnych salonów łazienek „Elements”. Ich obsługę zapewnia zespół kompetentnych ludzi, ukierunkowanych na realizację najbardziej wyszukanych projektów wykończeniowych.

Aktualnie, w związku z rozwojem do naszego zespołu poszukujemy współpracownika, którego charakteryzuje elastyczność w działaniu, wysoka komunikatywność i nastawienie na realizację celu.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, cenisz pracę z ludźmi, grasz zespołowo i lubisz szukać nowych rozwiązań, zapraszamy Cię do współpracy!

Przewiń do profilu firmy