Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Zakupów

Ekoinstal SD Sp. z.o.o.

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i kontrola pracy działu zakupów

  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami z kraju i z zagranicy; współpraca z dostawcami (w tym: kompletowanie i składanie zamówień, nadzór nad realizacją zamówień, zgłaszanie i nadzór reklamacji, weryfikacja i nadzór nad dokumentami zakupowymi i systemowymi)

  • Wyszukiwanie nowych dostawców.

  • Optymalizacja procesów i kosztów zakupowych

  • Koordynacja procesów i działań logistycznych w zakresie zamówień i dostaw

  • Budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami z Europy i Chin; negocjacje handlowe dotyczące warunków zakupów

  • Odpowiedzialność za utrzymanie optymalnych stanów magazynowych (analiza zapotrzebowania, uzupełnianie zapasów materiałów ) we współpracy z działem realizacji

  • Wyznaczanie i monitorowanie wskaźników oraz realizacja celów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia w obszarze zakupów minimum 1 rok

  • Dobrej znajomości j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę lub zlecenie

  • Narzędzia pracy

  • Pracę w najprężniej rozwijającej się branży w Polsce

  • Perspektywę długotrwałej współpracy

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia

  • Dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.