Oferta pracy

Manager ds. zakupów

Actio-HR Sp. z o.o. O firmie

  • Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Realizacja procesów zakupowych materiałów produkcyjnych i nadzór nad nimi
  • Analiza i selekcja ofert dostawców, wybór dostawców,
  • Tworzenie, administracja i monitorowanie zamówień w systemie klasy ERP
  • Wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług
  • Negocjowanie warunków zawierania umów z dostawcami
  • Poszukiwanie, realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw
  • Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia i dostaw
  • Tworzenie analiz, informacji, sprawozdań i raportów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Umiejętność negocjacji oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny – np. wczasy pod gruszą,
  • Stabilną pracę od poniedziałku do piątku
  • Samochód służbowy (Również na użytek własny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy