Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Zakupów

GRIND FIBERS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Grind Fibers Sp. z o.o., odnoszący sukcesy uczestnik rynku surowców wtórnych, poszukuje nowej osoby z doświadczeniem w tworzywach sztucznych do drużyny.

Grind Fibers is a fast growing international company which operates in the field of recycling and secondary raw material supply. By having subsidiaries in Baltic states, Scandinavia, Poland and Russia, Grind Fibers is one of the market leaders in Eastern Europe.

Due to the expansion of Poland operations, company is looking for Head of plastics division who will be responsible for development of polymer purchase/sales activities in Poland.

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • analiza rynku tworzyw sztucznych oraz innych surowców wtórnych,
  • poszukiwanie potencjalnych dostawców poszczególnych surowców,
  • sprawdzenie jakości materiałów (wizyta u dostawcy, zdjęcie, inne sposoby)
  • opieka nad procesem zakupowym (wygenerowanie zamówienia, komunikacja z działem logistyki)
  • zamknięcie procesów zakupowych (dopilnowanie otrzymania od Dostawcy prawidłowej Faktury)

Responsibilities

  • Active sales – visiting to major suppliers, clients, preparation of offers, conclusion of contracts
  • Developing and supervision of polymer trading team in Poland
  • Achievement of company’s strategic sales goals;
  • Preparation of periodical country sales reports to group management

WYMAGANE KOMPETENCJE:

  • Możliwość pracy z dużą ilością informacji, dokładność, trzymania się reguły „TOUCH IT ONCE”,
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, zdolność do samodzielnego wykonywania obowiązków,
  • Dobre umiejętności komunikacji i współpracy,
  • Doświadczenia w przeszłości na pozycji manager zakupów tworzyw sztucznych,
  • Lojalność wobec pracodawcy, poczucie tożsamości z firmą i z tym co robisz,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie mile widziana,

Requirements:

  • Highest education;
  • Previous work experience in polymer trading position not less than 2 years;
  • High level of business communication and presentation skills;
  • High sense of responsibility
  • Responsible, ambitious personality
  • Good computer literacy;
  • Category B driver’s licence.

CO OFERUJE FIRMA:

  • Dynamiczna i zróżnicowana praca o wysokim poziomie odpowiedzialności
  • Możliwość pracy w rozwijającej się firmie, współpracująca z profesjonalnymi kolegami
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Praca w pełnym wymiarze godzin od 8:00 do 16:00
  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania zadań

WE OFFER:

  • Work in a fast growing, ambitious well ensured, international company
  • Competitive salary, bonuses for achievements of business goals
  • Collaboration with other countries in international purchase/sales projects
  • Career development perspectives - to develop a new sales structure and afterwards manage it.

Ogłoszenie archiwalne