Manager ds. Zakupu Gruntów

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na polskim rynku. Działając w branży inwestycyjnej i deweloperskiej prowadzimy projekty biurowe i mieszkaniowe na terenie całego kraju. Dbamy o wysoką jakość projektowanej w ramach naszych inwestycji architektury, solidne wykonanie oraz stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w tym prefabrykacji. Przykładamy dużą wagę do zadowolenia naszych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa /Wrocław /Szczecin

    ZADANIA

    • Bieżące wyszukiwanie terenów pod inwestycje mieszkaniowe;
    • Akwizycja wybranych terenów
    • Budowanie i podtrzymywanie relacji z pośrednikami nieruchomości;
    • Koordynacja procesu negocjacji związanych z zakupem nieruchomości;
    • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania;
    • Koordynacja analizy gruntu (techniczna, finansowa, prawna oraz handlowa)
    • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych (m. in. decyzje o warunkach zabudowy, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach);
    • Kontakt z lokalnymi instytucjami;
    • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości.
    • Odpowiedzialność za negocjacje z właścicielami gruntów
    • Przygotowanie umów
    • Udział w procesie przygotowania inwestycji

    WYMAGANIA:

    • 5 lat doświadczenia związanego z nabywaniem nieruchomości
    • Wykształcenie wyższe/studia podyplomowe związane z nieruchomościami lub planowaniem               przestrzennym - mile widziane;
    • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego
    • Znajomość procesu inwestycyjnego
    • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno - techniczno - ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość technik negocjowania
    • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
    • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości;
    • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;
    • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;
    • Prawo jazdy kat. B.

    W zamian firma oferuje

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Możliwość długofalowej współpracy przy realizacji wymagających oraz prestiżowych inwestycji
    • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku i bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)."