Manager ds. Zarządzania Nieruchomościami

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Menedżer
iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

                Dla naszego Klienta, właściciela grupy spółek,
poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja procesów administracyjno-techniczno-gospodarczych związanych z zarządzaniem nieruchomościami,
  • Optymalizacja procesów i kosztów zarządzania majątkiem firmy,
  • Negocjowanie i zarządzanie umowami najmu z właścicielami nieruchomości oraz umowami z dostawcami usług i mediów,
  • Nadzór nad  utrzymaniem w sprawności technicznej nieruchomości i obiektów,
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w niezbędne materiały biurowe i urządzenia,
  • Reprezentowanie firmy przed urzędami,
  • Sporządzanie budżetu oraz odpowiedzialność za terminową realizację zadań,
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Minimum 5 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym portfolio nieruchomości – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem– warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze komercjalizacji oraz licencja w zakresie zarządzania nieruchomościami,
  • Umiejętność obsługi MS office w tym MS Excel,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia zgodną z indywidualnymi preferencjami kandydata (umowa o pracę lub B2B),
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, itp.),
  • Pracę w dynamicznym środowisku z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę,
  • Pełną wyzwań pracę na stanowisku mającym realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy