Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. zarządzania nieruchomościami

STUDENT DEPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Litewska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym obiektów zbiorowego zamieszkania

  • przeprowadzanie postępowań administracyjnych przed organami nadzorującymi pracę obiektów

  • podejmowanie działań w zakresie technicznego utrzymania obiektów

  • ustalanie planu prac remontowo – konserwatorskich w obiektach

  • opracowywanie planów inwestycyjnych i remontowych obiektów zbiorowego zamieszkania oraz dbałość o zabezpieczenie ich realizacji

  • współtworzenie budżetu technicznego – zbieranie ofert, wycena prac

  • prowadzenie okresowych przeglądów obiektów i wnioskowanie o dokonanie napraw, zmian itp.

  • prowadzenie nadzoru nad przebiegiem wykonawstwa zleconego oraz nadzór nad jakością wykonywanych robót i usług

  • nadzorowanie podległych pracowników technicznych oraz firm zewnętrznych

  • rozliczanie mediów obiektów

  • rekomendowanie optymalizacji procesów dla osiągnięcia niższych kosztów zarządzania nieruchomościami

Nasze wymagania

  • minimum 5 lata doświadczenia zawodowego w obszarze w obsługi technicznej obiektów – mile widziana licencja zarządcy

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, sanitarne, budowlane, automatyka)

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • komunikatywność i dobrej organizacji pracy

  • znajomość obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę dla lidera branży nieruchomości

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • znaczący wpływ na podejmowane decyzje

  • motywująca atmosfera w zespole

  • opieka medyczna

O nas

Student Depot to lider w branży prywatnego zakwaterowania dla studentów w Polsce. Jesteśmy największą w Polsce siecią prywatnych akademików studenckich o wysokim standardzie. Posiadamy 7 obiektów w największych polskich miastach. Właścicielem Student Depot jest Kajima Student Housing należąca do jednej z czołowych japońskich firm na światowym rynku nieruchomości.