Logo Pracuj.pl

Manager ds. Zarządzania Siecią Salonów Sprzedaży

M&M GastroO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie projektem - ogólnopolska sieć salonów sprzedaży z profesjonalnym sprzętem dla branży gastronomicznej
  • koordynowanie prac związanych z otwarciem nowo powstałych salonów sprzedaży
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • odbywanie podróży służbowych na terenie całego kraju
  • rekrutowanie i wdrażanie personelu
  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów
  • kontrolowanie stanu wizualnego obiektów handlowych wg ustalonej standaryzacji
  • dbanie o stany magazynowe, raportowanie po inwentaryzacji
  • czynny udział w opracowywaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż
  • opracowywanie, korygowanie oraz wdrażanie procedur
  • rozwiązywanie bieżących problemów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • otwartość na zmiany
  • systematyczność oraz duże nastawienie na osiągnięcie celu
  • kreatywność, otwarty umysł

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + system premiowy
  • pakiet szkoleń wstępnych, dzięki którym bez problemu odnajdziesz się w branży
  • wsparcie na każdym etapie Twojej pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej Medicover i pozyskania karty sportowej
  • narzędzia niezbędne do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • samochód służbowy

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży i serwisowania sprzętów gastronomicznych. Swoją przygodę z rynkiem HoReCa zaczęliśmy blisko 20 lat temu. Naszym klientom zapewniamy szeroką opiekę biznesową od wykonania projektu technologicznego, przez odpowiedni dobór urządzeń, montaż, przeszkolenie pracowników aż po obsługę serwisową.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami, wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

Manager ds. Zarządzania Siecią Salonów Sprzedaży, małopolskie