Oferta pracy

Manager ds. zarządzania Stockiem

OrsayO firmie

Orsay

Logistyczna 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Środa Śląska

Marka ORSAY to gwarancja mody wyrażającej kobiecość i radość z posiadania indywidualnego stylu. Produkty tej marki to efekt pracy nowoczesnej i prężnej firmy odzieżowej zatrudniającej ponad 5000 pracowników oraz posiadającej sieć ponad 700 sklepów w całej Europie. Jako młode przedsiębiorstwo charakteryzujące się płaską strukturą przykładamy szczególną wagę do wspierania indywidualnego rozwoju naszych pracowników.

Aktualnie w związku z rozwojem Centrum Dystrybucyjnego w Bielanach Wrocławskich poszukujemy Managera ds. zarządzania Stockiem

Manager ds.
zarządzania Stockiem

ZADANIA:

  • Kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi
  • Kontrola optymalnego wykorzystania zasobów w powierzonym obszarze
  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej
  • Kontrola stanów magazynowych i wprowadzanie danych do systemu
  • Nadzór nad odpowiednim zabezpieczeniem towarów w magazynie
  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
  • Planowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami usług
  • Zarządzanie polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Zdolności przywódcze i zarządcze
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kreowanie standardów w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • System premiowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do karnetów sportowych i obiadów, ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna i socjalna)
Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ordipol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistyczna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.” oraz w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowisko: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ordipol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistyczna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy