Oferta pracy

Manager/Dyrektor ds. Finansowych

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego O firmie

Rekrutacja zdalna

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Wyższa Szkoła

Kształcenia Zawodowego
to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i nadzór nad działem księgowości, zapewnianie terminowego i właściwego wykonania zadań przez podległych pracowników.
  • Doskonalenie procesów swojego działu (operacyjnych/finansowych/raportowania)
  • Praca w obszarze pełnej księgowości, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, PFRON)
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych oraz obiegu dokumentacji księgowej
  • Okresowe wyliczenia podatkowe (PIT, CIT, VAT), ubezpieczeniowe, statystyczne oraz przygotowywanie plików JPK;
  • Prowadzenie na rzecz pracodawcy i innych podmiotów ewidencji księgowej dla celów podatkowych
  • Nadzór nad ewidencją pozabilansową
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia wyższe, najlepiej kierunkowe
  • Biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie systemu RESET
  • Doświadczenie w bieżącej współpracy z Zarządem i pozostałymi działami firmy
  • Umiejętność identyfikacji problemu oraz wskazywania optymalnego jego rozwiązania
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B)
  • Realny wpływ na funkcjonowanie firmy
  • Stałe i terminowe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego z siedzibą i adresem w Przemyślu, ul. Rolnicza 10, 37-700 Przemyśl, powstałą w wyniku decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej Nr DSW-3-0145-378/EKO/2001 i wpisaną do i wpisaną do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod nr 208 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy