Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Działu Eksportu

BTH Elstar Sp. z o.o.O firmie

  • Antoniego Czuchnowskiego 3
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Kierownik

BTH Elstar Sp. z o.o.

Antoniego Czuchnowskiego 3

Elbląg

Firma BTH Elstar Sp. z o.o. jest jednym z wiodących na rynku dostawców armatury i rur ze stali nierdzewnych dla różnych gałęzi przemysłu. W Polsce rozwijamy naszą sieć sprzedaży na którą składają się 4 Oddziały terenowe oraz 3 magazyny armatury i rur ze stali nierdzennych. Nasz Dział Eksportu dostarcza produkty na rynek Unii Europejskiej oraz Rosji, Ukrainy i Białorusi. Sukces firmy oparty jest o wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie naszego Zespołu. W związku z dynamicznym rozwojem rynków eksportowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • opracowywanie budżetu i realizacja planów sprzedaży Dziale Eksportu
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami zagranicznymi
  • monitorowanie sprzedaży oraz analiza działań konkurencji
  • zarządzanie podległym zespołem Doradców Techniczno - Handlowych i Koordynatorów Sprzedaży
  • uzgadnianie warunków handlowych oraz negocjacje biznesowe
  • współpraca z Działem Zakupów
  • udział w targach branżowych

Profil kandydata:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w eksporcie na stanowisku kierowniczym (warunek konieczny)
  • mile widziana dodatkowa znajomość j.niemieckiego lub j.rosyjskiego
  • mile widziana znajomość branży stali nierdzewnych
  • wykształcenie wyższe
  • dobra organizacji pracy, wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • elastyczne podejście do formy zatrudnienia, tj. umowa agencyjna lub umowa o pracę,
  • pracę w polskiej firmie handlowej z 25 - letnim doświadczeniem w branży stali nierdzewnej
  • system wynagradzania adekwatny do osiąganych wyników
  • możliwość realnego wpływu na kształt działu i politykę sprzedażową firmy.
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności.
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne