Oferta pracy

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w rekrutacji
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
GRUPA CORAZ LEPSZA FIRMA SPÓŁKA AKCYJNA

Manager działu finansowo-administracyjnego

GRUPA CORAZ LEPSZA FIRMA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

7 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Startowa 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Startowa 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

Twoją najważniejszą rolą i odpowiedzialnością jest dopilnowanie, by wszystko w firmie było wykonane prawidłowo od strony administracyjnej, księgowej, prawnej i obowiązków wobec państwa. Do pomocy w osiągnięciu tego celu masz do dyspozycji dwóch pracowników wewnątrz firmy (naszego “papierologa” oraz radcę prawnego) oraz specjalistów z zewnątrz (wysokiej klasy biuro rachunkowe, które nas rozlicza, kancelarię doradztwa podatkowego, kancelarie prawne, etc.).

Celem Twoich działań będzie to, by pozostałe osoby z zespołu zarządzającego Coraz Lepszej Firmy mogły się skupić na pracach kreatywnych, nowych projektach, procesach i operacjach, nie martwiąc się o problemy otoczenia prawno-finansowego.

W praktyce zakres Twoich obowiązków i odpowiedzialności będzie obejmować:

- zarządzanie zespołem finansowo-administracyjnym CLF (dziś w skład zespołu wchodzi nasz “papierolog” oraz radca prawny, zespół będziemy powiększać w miarę potrzeb),

- realizowanie podstawowych procesów administracyjnych, takich jak:

- gromadzenie i przetwarzanie dokumentów księgowych,

- obieg dokumentów prawnych wewnątrz firmy,

- prowadzenie dokumentacji wewnętrznej grupy kapitałowej,

- prowadzenie dokumentacji kadrowej (urlopy, badania lekarskie, BHP),

- tworzenie bieżących oraz niestandardowych raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,

- bieżący kontakt z biurem rachunkowym w sprawach kadrowych i księgowych,

- bieżący nadzór nad przystosowaniem firmy do nowych wymogów prawnych (aktualne przykłady: zmiany w plikach JPK, dematerializacja akcji, wdrożenie PPK, obsługa prawno-administracyjna emisji prywatnej akcji, etc.),

- nadzór nad przygotowaniem dokumentów, umów, protokołów i uchwał: np. zarządu, rady nadzorczej, walnego zgromadzenia akcjonariuszy, etc.,

- dopilnowanie wszelkich terminów płatności podatków, składek, innych danin oraz terminów składania sprawozdań (obowiązki informacyjne wobec państwa, instytucji oraz akcjonariuszy),

- monitorowanie zmian w przepisach.

Nasze wymagania

JEŚLI:

- masz osobowość lidera – ludzie podążają za Tobą dlatego, że chcą (!), a nie dlatego, że muszą,

- kochasz nowe wyzwania i nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności,

- lubisz podejmować decyzje i chcesz zarządzać swoim zespołem,

- jesteś osobą dokładną, cenisz sobie porządek i dobrą organizację pracy,

- rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,

- potrafisz sprawić, żeby członkowie zespołu dopełniali niezbędnych formalności i kończyli powierzone im zadania,

- nie boisz się arkuszy kalkulacyjnych oraz wymagających precyzji i skrupulatności zestawień finansowych,

- lubisz śledzić zmiany prawne, a szukanie informacji w kodeksach prawnych to dla Ciebie chleb powszedni,

...to być może jesteś osobą, której szukamy!

Rośniemy bowiem w bardzo szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która zostanie managerem działu finansowo-administracyjnego.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, JEŚLI SPEŁNIASZ PONIŻSZE WARUNKI:

- masz min. 3 lata doświadczenia w obszarze administracji, księgowości lub w dziale prawnym,

- masz naturalne predyspozycje i cechy osobowości potrzebne do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia),

- serce zabiło Ci mocniej, gdy czytałeś o tym, jak to jest być liderem w Coraz Lepszej Firmie i właśnie takim liderem chcesz być,

- jesteś gotowy do bardzo intensywnej nauki i nabywania nowych umiejętności,

- masz wykształcenie wyższe: prawo, administracja, rachunkowość, finanse, lub inny kierunek ekonomiczny,

- szybko uczysz się nowych aplikacji i programów komputerowych.

Bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” Coraz Lepszej Firmy, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i oceń, czy do nas pasujesz.

To oferujemy

  • zgrany, wspierający się nawzajem i dobrze współpracujący zespół, wolny od konfliktów i rywalizacji,

  • jasne zasady i oczekiwania,

  • wynagrodzenie: 5000 zł netto (ok. 7000 zł brutto),

  • forma umowy: umowa o pracę (w okresie próbnym na czas określony, potem na czas nieokreślony),

  • praca stacjonarna w naszym biurze w Lublinie (ul. Startowa) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00, żadnych nadgodzin ani pracy w weekendy,

  • dodatkowo dla rzetelnych i lojalnych pracowników udział w firmowym planie akcjonariatu pracowniczego, czyli staniesz się współwłaścicielem firmy tuż przed jej planowanym wejściem na giełdę,

  • ogromne możliwości rozwoju – szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki i Twój własny budżet na zakup książek na koszt firmy.

Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni…

Paweł Królak, założyciel i prezes zarządu Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., swoją pierwszą firmę (księgarnię internetową) założył, gdy był jeszcze na studiach. Miał wtedy zaledwie 300 zł w kieszeni, a mimo to w ciągu kilku lat doprowadził ją do poziomu lidera swojego rynku. Coraz Lepszą Firmę, wartą dzisiaj ponad 20 milionów złotych, również zbudował od zera w ciągu zaledwie kilku lat, w dodatku na rynku, na którym wszyscy mówili, że to niewykonalne. Dziś obsługujemy ponad 9000 klientów, zatrudniamy ponad 30 osób i rozwijamy się w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto być liderem w Coraz Lepszej Firmie?

Często mówi się, że rola lidera albo managera polega na tym, że trzeba się z ludźmi użerać, pilnować i kontrolować ich aż do bólu. Że to pusta władza i bezmyślne wykonywanie poleceń zarządu, z którymi się nie zgadzasz.

My robimy to inaczej.

Dla nas Twój głos jest ważny. Ważne jest to, kim jesteś i to, co myślisz. Dlatego gdy jesteś liderem w Coraz Lepszej Firmie, masz realny wpływ na ludzi, z którymi pracujesz i na to, w którym kierunku rozwija się cała firma.

Dlaczego tak jest?

Często mówimy, że u nas jedyną stałą jest zmiana i właśnie dlatego każdy dzień będzie przynosił Ci nowe wyzwania, które sprawią, że Ty także będziesz stawał się Coraz Lepszy. Nauczymy Cię zupełnie nowego stylu zarządzania (tak bardzo innego niż wszystko, co poznałeś dotychczas!), żebyś nie tylko był skutecznym managerem, ale także rozwijającym siebie i innych przywódcą. I będziemy Ci na tej drodze towarzyszyć.

Bo razem chcemy tworzyć coś ważnego…

Chcesz aplikować?

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne w formacie PDF.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

1. CV oraz dane kontaktowe.

2. List motywacyjny z odpowiedziami na poniższe pytania:

1. Dlaczego uważasz, że pasujesz do naszej kultury organizacyjnej?

2. Dlaczego uważasz się za osobę dokładną i świetnie zorganizowaną? Podaj przykłady sytuacji, w których się to objawia.

3. Na podstawie swojego doświadczenia opisz 3 wyzwania, jakie dostrzegasz w kierowaniu ludźmi.

Dokumenty aplikacyjne wyślij za pomocą przycisku Aplikuj (w temacie wiadomości wpisz “Manager działu finansowo-administracyjnego – Twoje imię i nazwisko”).

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje przesłane w formacie PDF. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.