Oferta pracy

Manager Działu Handlowego

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Manager Działu HandlowegoNumer ref.: MH/ZS/BB

Obowiązki:

  • przygotowywanie planów i raportów sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój działu handlowego,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu przedstawicieli handlowych w terenie ( teren całej Polski ),
  • zdolności kierowania kapitałem ludzkim,
  • uczestnictwo w procesie rekrutacji nowych pracowników działu handlowego,
  • analiza raportów sprzedaży i prognoza dotycząca rynku,
  • bieżąca weryfikacja planów sprzedaży,
  • tworzenie strategii sprzedaży firmy,
  • nadzór nad prawidłowością zawieranych umów,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży do zarządu.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie planów i raportów sprzedażowych
  • odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój działu handlowego
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu przedstawicieli handlowych w terenie ( teren całej Polski )
  • zdolności kierowania kapitałem ludzkim

·         uczestnictwo w procesie rekrutacji nowych pracowników działu handlowego

·         analiza raportów sprzedaży i prognoza dotycząca rynku

·         bieżąca weryfikacja planów sprzedaży

·         tworzenie strategii sprzedaży firmy

·         nadzór nad prawidłowością zawieranych umów

·         gotowość do częstych wyjazdów służbowych

·         raportowanie wyników sprzedaży do zarządu

Wymagania:

  • duża komunikatywność oraz nastawienie na współpracę z ludźmi,
  • umiejętność motywowania pracowników,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • aktualne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży medycznej,
  • znajomość ustawy PZP,
  • miejsce zamieszkania: woj. opolskie, śląskie, małopolskie.

Oferujemy:

  • korzystne warunki finansowe,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia  pracy niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku Managera,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • karta Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne