Oferta pracy

Manager działu IT

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

• Kompleksowe zarządzanie zespołem administratorów infrastruktury informatycznej,

• Utrzymanie, zarządzanie i rozwój infrastruktury IT w przedsiębiorstwie,

• Uczestnictwo i zarządzanie projektami informatycznymi,

• Udział w procesie zakupowym,

• Współpracę z szeroko rozumianym biznesem, innymi działami IT oraz partnerami i dostawcami.

Nasze wymagania

Aby rozpocząć u nas pracę powinieneś się wykazać:

• Doświadczeniem w zarządzaniu zespołem administratorów infrastruktury,

• Umiejętnościami technicznymi gwarantującymi dobrą komunikację z inżynierami,

• Doświadczeniem w zarządzaniu infrastrukturą IT,

• Nastawieniem na osiąganie celów,

• Zdolnościami krytycznej oceny pracy (również własnej),

• Szeroko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi.

Jeśli chodzi o techniczny obszar odpowiedzialności zespołu to szeroko pojęta infrastruktura IT w której skład wchodzą m.in.:

• sieci komputerowe,

• centrale telefoniczne,

• macierze dyskowe,

• bazy danych,

• wirtualizacja,

• poczta email,

• serwery Windows/Linux.

Mile widziane

Byłoby miło gdybyś:

• posiadał prawo jazdy kat. B i był gotowy do wyjazdów służbowych,

• posługiwał się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną interpretacje dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w jednej z największych polskich organizacji z niesamowitymi tradycjami;

  • Nieprzeciętnie interesującą i wymagającą pracę, która rozwija, uczy a przede wszystkim daje satysfakcję do codziennego nastawiania budzika ;) ;

  • Bycie częścią charyzmatycznego, zapracowanego zespołu;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu z rewelacyjnym dojazdem z każdego miejsca aglomeracji śląskiej i zagłębia oraz wewnętrznym parkingiem dla zmotoryzowanych,

  • Dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.

Klient Pracuj.pl

Praca w dziale IT naszej firmy to nie tylko rozwój zawodowy, weryfikacja kompetencji i umiejętności ale także wyzwanie i przygoda. Jesteśmy profesjonalistami i szukamy profesjonalisty/profesjonalistki do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy