Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu

Human Support Sp. z o.o.

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • efektywne dysponowanie powierzonymi zasobami ludzkimi zgodnie z planami produkcyjnymi
  • koordynowanie prawidłowej obsługi procesów magazynowych (w zależności od odpowiedzialności za konkretny dział magazynu) w celu zwiększenia produktywności
  • współudział w tworzeniu i realizacja planów produkcyjnych
  • kontrolowanie procesu zgodnie z wyznaczonymi standardami jakościowymi i wydajnościowymi
  • zarządzanie i nadzór nad procesami recepcji i preparacji lub wysyłki, stanowiskami pracy oraz urządzeniami
  • nadzór oraz czynny udział we wdrażaniu nowych technologii
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów
  • zarządzanie szkoleniami na stanowisku pracy
  • dbałość o przestrzeganie przepisów (w tym BHP) przez podległych pracowników
  • motywowanie pracowników oraz dbałość o dyscyplinę pracy
  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z realizacją usług
  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w centrum dystrybucyjnym
  • wykształcenie min. średnie preferowane wyższe z obszarze logistyki
  • znajomość j. angielskiego B1/B2 – warunek konieczny
  • umiejętności organizacyjne i kierownicze
  • znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • praktyczna znajomość metod projakościowych, zasad BHP oraz podstaw prawa pracy
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

To oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • bardzo dobre warunki pracy - nowy magazyn
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu
  • możliwość zdobycia doświadczenia w operacjach na najwyższym światowym poziomie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata/napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne