Oferta pracy

Manager Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Klient Pracuj.plO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Firma z branży obróbki metali, z województwa łódzkiego, poszukuje kandydata/ki na stanowisko

Zadania

  • efektywne zarządzanie działem Konstrukcyjno-Technologicznym
  • weryfikacja oraz nadzorowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
  • zarządzanie projektami
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • optymalizacja procesów
  • dbałość o jakość i terminowość

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość inżynierii materiałowej, mechaniki oraz procesów obróbki skrawaniem
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • umiejętność obsługi MS Excel oraz oprogramowania typu AutoCAD
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • zdolności analityczne
  • zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem
  • kreatywność i innowacyjność
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów w rozwój produktów i technologii
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy