Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Kontrolingu

LAUDE SMART INTERMODAL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Utworzenie, a następnie zarządzanie pracą działu kontrolingu

  • Sporządzanie analiz na podstawie zgromadzonych danych finansowych

  • Przygotowywanie sprawozdawczości Spółki

  • Prognozowanie i planowanie przyszłych przedsięwzięć w oparciu o dane historyczne

  • Analiza opłacalności usług oferowanych przez firmę

  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania, kontroli i analiz budżetu rocznego, planów krótko i długoterminowych

  • Wybór i wdrażanie narzędzi usprawniających analizę finansową

  • Kontrola kosztów

  • Inicjowanie i optymalizacja procesów biznesowych

  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale kontrolingu

  • Idealny kandydat posiada doświadczenie w branży logistycznej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu w logistyce, rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Praktyczna, biegła znajomość programu MS Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętności planowania i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu

Laude Smart Intermodal S.A. to firma, która od ponad 10 lat z powodzeniem działa na rynku usług transportowych i logistycznych, jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w tym sektorze, stawiającą sobie za cel osiągnięcie pozycji lidera na rynku transportu i logistyki, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Więcej informacji na temat LAUDE można pozyskać na stronie internetowej www.laude.pl

Przewiń do profilu firmy