Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Księgowości

Altera sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Grunwaldzka 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Grunwaldzka 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem księgowości, w szczególności procesem przejmowania ksiąg nowych klientów z sektora usługowego i handlowego, a następnie przekazywanie ich do obsługi przez dział księgowy

  • Ścisła współpraca i aktywny wkład przy tworzeniu, wdrażaniu i optymalizacji systemów automatyzujących i usprawniających pracę w dziale księgowości we współpracy z zarządem oraz wewnętrznym działem IT

  • Monitorowanie zmian prawnych, tworzenie rekomendacji dotyczących dostosowania procesów księgowych i narzędzi IT

  • W początkowej fazie stanowiska - samodzielne wykonywanie zadań operacyjnych, ustawienie procesów, a następnie zbudowanie podległego zespołu od podstaw

  • Reprezentowanie klientów przed organami zewnętrznymi: US, GUS, NBP itp.

  • Rekrutacja i budowanie zespołu, a następnie całego działu

  • Przekazywanie obowiązków nowym członkom zespołu, szkolenie i wdrażanie w struktury firmy

  • Rozwijanie kompetencji własnych oraz podległych współpracowników

  • Kreowanie dobrej atmosfery w dziale i motywowanie podległego zespołu

  • Ścisła współpraca z zarządem przy rozwoju całej firmy

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość ustawy o rachunkowości wykorzystywana w praktyce

  • Znajomość specyfiki poszczególnych form prowadzenia działalności gospodarczych w Polsce i swobodne poruszanie się w tej tematyce

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych rozwiązań technologicznych i nauki nowych aplikacji

  • Zainteresowanie tematem automatyzacji w procesach księgowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Proaktywność, zaangażowanie, rzetelność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, pozytywne nastawienie

  • Mile widziana znajomość systemu Enova365

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Możliwość zostania współwłaścicielem firmy poprzez emisję udziałów pracowniczych dla kadry zarządzającej (ESOP)

  • Możliwość zbudowania od podstaw swojego działu i wzrastanie w strukturach firmy wraz z rozwojem organizacji, nieograniczone możliwości rozwoju

  • Partnerską atmosferę pracy w firmie z kulturą startupu

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii IT i finansów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno zawodowego jak i osobistego

  • Zespół otwarty na nowe pomysły i wprowadzanie zmian

O nas

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która obejmie rolę w ścisłym kierownictwie Altera. Osoba na tym stanowisku będzie miała realny wpływ na kierunek i rozwój firmy oraz zarządzanie strategicznym Działem Księgowości. Jesteśmy firmą, która przeprowadza rewolucję na rynku usług księgowych w Polsce. Jeżeli chcesz współtworzyć nasz sukces i wspólnie z nami zrewolucjonizować tą branże to jest to miejsce dla Ciebie. Sprawdź co mówią o Altera osoby, które już ją tworzą: https://altera.co/kariera/