Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Księgowości

Human Business - procesy rekrutacyjne

9 00012 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zakres zadań:

  • zarządzanie zespołem księgowych oraz całościową obsługę przedsiębiorstw
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,
  • współpraca z instytucjami takimi jak US, GUS

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu Symfonia i/lub Comarch Optima,
  • znajomość języka angielskiego - poziom B2+/C1
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków
  • kultura osobista i zaangażowanie

Oferta:

  • Umowa o pracę lub umowa o współpracę na cały etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Różnorodność szkoleń dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport)
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne