Oferta pracy

Manager Działu Marketingu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie strategii i planów marketingowych, nadzór nad ich realizacją przez zespół
  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych
  • Nadzór nad komunikacją w mediach społecznościowych
  • Realizowanie polityki sprzedażowo-marketingowej firmy
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, mediami, agencjami PR
  • Budżetowanie działań, monitorowanie realizacji budżetu
  • Monitorowanie i analiza rynku i działań konkurencji
  • Pomoc w organizacji targów branżowych

Oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1)
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w rozwijającej się firmie międzynarodowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne