Manager działu obsługi klienta

Coberon Sp. z o.o. (Coberon Chronos Group)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager działu obsługi klienta [rekrutacja prowadzona online]

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów Obsługi Klienta i rozwój pracowników
  • Koordynowanie, motywowanie zespołu, w tym wsparcie w osiąganiu celów
  • Monitorowanie procesów obsługi klienta, identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji i wdrażanie odpowiednich zmian
  • Współpraca z zespołami Logistyki i Planowania w osiąganiu założonych celów
  • Codzienna współpraca z Centralą firmy przy realizacji codziennych projektów
  • Współtworzenie i odpowiedzialność za wdrażanie i utrzymanie wysokich standardów Obsługi Klienta w podległym zespole
  • Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej lub pokrewnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne
  • Proaktywna postawa i zorientowanie na cel
  • Przywiązanie do szczegółów i kompetencje analityczne
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji ze strategicznymi Klientami
  • Umiejętność usprawniania nowych procedur, procesów

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy i podwyższanie kompetencji
  • Realna szansa wpływu na kształt procesów i rozwój podległego zespołu
  • Premia roczna
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne, imprezy i spotkania dla pracowników i rodzin)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa,, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.

Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy