Manager Działu Ochrony

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją usługi ochrony fizycznej mienia w regionie.

  • Wspieranie oraz weryfikowanie działań podległego zespołu.

  • Utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami.

  • Dbałość o standardy jakościowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu.

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność działania pod presją.

  • Umiejętność kreowania pozytywnych relacji zarówno z zespołem jak i klientem. .

  • Postępowanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

  • Kreatywność, otwartość na pomysły.

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość ustawy o ochronie osób i mienia będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

-Umowa o pracę.

-Stabilne zatrudnienie.

-Konkurencyjne wynagrodzenie.

-Szkolenie stanowiskowe i opiekę przełożonego.

-Niezbędne narzędzia pracy, w tym: samochód, laptop, telefon.

-Dofinansowanie do karty Medicover Sport i opieki medycznej.

-Możliwość rozwoju.

-Praca z ludźmi, co gwarantuje brak monotonii.

Etapy Rekrutacji:

1. Rekruter Asistwork dokona wstępnej oceny i selekcji CV.

2. Rekruter Asistwork skontaktuje się mailowo i zapyta o zgodę na przekazanie CV do wskazanego pracodawcy.

3. Po wyrażeniu przez Ciebie zgody CV zostanie przekazane do pracodawcy.

4. Po akceptacji CV przez pracodawcę zostanie umówione spotkanie z rekruterem pracodawcy.