Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

manager działu orchidei

  • Puławy, Lublin, , lubelskie
  • Kierownik
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie z tradycjami. Dołącz do międzynarodowego zespołu specjalistów. Poszukujemy osoby na stanowisko managera działu orchidei. Wymagamy doświadczenia na pokrewnym stanowisku w obszarze produkcji - nie jest konieczna znajomość uprawy roślin. Zapraszamy do kontaktu!

    Nr ref.: /81/01/2019/AM/35269
    Puławy, Lublin,

     oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity dodatkowe
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • współpracę w międzynarodowym środowisku
    • szkolenia

     zadania:

    • przygotowywanie planu pracy oraz budżetu zakładu, a także odpowiedzialność za jego realizację
    • ustalanie i rozliczanie celów produkcyjnych
    • wdrażanie do produkcji nowych produktów
    • przygotowywanie analiz i raportów dla managera pionu
    • przygotowywanie i wdrażanie procedur
    • doskonalenie procesów pod względem kosztowym i jakościowym

     oczekujemy:

    • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
    • znajomości procesów produkcyjnych oraz zagadnień związanych z systemami jakości w branży spożywczej
    • zaawansowanej znajomości języka angielskiego
    • bardzo dobrej znajomości MS Office, AutoCad

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47