Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Produktu

twojemeble.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zespołu ok. 10-osobowego odpowiedzialnego za asortyment e-sklepu,

  • organizacja i nadzór nad wprowadzaniem produktów do CMS,

  • tworzenie wytycznych dla automatyzacji procesów zarządzania ofertami,

  • dbałość o jak najlepszą prezentację produktów w e-sklepie,

  • zarządzanie kategoriami w e-sklepie,

  • weryfikacja danych o produkcie i publikacja na stronie,

  • współpraca z kontrahentami i innymi działami w firmie,

  • poszukiwanie nowych producentów i dostawców - na terenie Polski i zagranicy,

  • współpraca z tłumaczami w j. angielskim,

  • monitoring konkurencji.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku kierowniczym w branży e-commerce, oraz minimum 4-letniego łącznego doświadczenia w branży e-commerce

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenia w kierowaniu zespołem min. 10-osobowym,

  • doświadczenia w zarządzaniu bazą produktową (min. 10 000 szt. produktów w e-sklepie)

  • zainteresowania najnowszymi trendami e-commerce,

  • umiejętności analitycznych,

  • umiejętności delegowania zadań i wyznaczania priorytetów,

  • wykazywania inicjatywy własnej,

  • dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie: 7500-9500zł netto,

  • elastyczny czas pracy (częściowo tryb zdalny, częściowo stacjonarny)

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • możliwość rozwoju (szkolenia, konferencje, możliwość awansu),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • duże zniżki na produkty firmy.

twojemeble.pl

www.twojemeble.pl to największy internetowy salon meblowy w Polsce. Uwielbiamy piękny design, dobre materiały, współpracujemy z największymi polskimi producentami mebli. Pragniemy, aby zakup mebli w internecie był prosty i przyjemny. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy