Ta oferta pracy jest nieaktualna od 365 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Działu Przemysłowego - Bazar Wewnętrzny

  • Racibórz, śląskie
  • Kierownik
  • 09.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. Do naszego hipermarketu Auchan w Raciborzu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MANAGER DZIAŁU PRZEMYSŁOWEGO

    Miejsce pracy: Racibórz

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat,
    • szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu,
    • bogaty pakiet socjalny (m. in. bony towarowe na święta, dofinansowanie do wczasów, karnetów sportowych, paczki dla dzieci),
    • prywatną opiekę medyczną.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie, wdrażanie i animowanie polityki handlowej firmy,
    • zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych,
    • analiza wyników względem realizacji celu budżetu,
    • odpowiedzialność za wynik, organizację pracy i zarządzenie działem.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku w handlu,
    • znajomości asortymentu i specyfiki rynku,
    • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów,
    • doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników,
    • umiejętności dzielenia się wiedzą.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikuj.

    W CV prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Schiever Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

    Administratorem danych osobowych jest Schiever Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.’’