Logo Pracuj.pl

Manager Działu Rekrutacji

HRQ Engineering sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie zespołu Konsultantów ds. Rekrutacji w zespole rekrutacji tymczasowych: Polska, rynki wschodnie oraz pracujących w systemie zdalnym
  • zarządzanie zespołem Konsultantów w centrali firmy w Krakowie, Warszawie oraz na Ukrainie
  • wdrażanie nowych rozwiązań wspomagających pracę oraz osiągania wyników całego zespołu
  • analiza oraz tworzenie raportów opartych na wskaźnikach (czas rekrutacji, skuteczność)
  • przeprowadzanie cyklicznych spotkań z podległymi pracownikami
  • współpraca z działem handlowych oraz działem koordynacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku - min. 2 lata
  • doskonała umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji
  • łatwość i umiejętność pozyskiwania i analizy informacji
  • znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność oraz skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina i duża motywacja do realizowanych zadań

To oferujemy

  • szkolenia wdrożeniowe i wsparcie mentorskie
  • stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • częściowa możliwość pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

HRQ Engineering sp. z o.o.

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Manager Działu Rekrutacji, Kraków