Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Rekrutacji

MAX POWER POLAND sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie procesami rekrutacji na stanowiska produkcyjne

  • zarządzanie i rozwój zespołu odpowiedzialnego za realizację procesów rekrutacyjnych poprzez motywację, dzielenie się wiedzą i szukanie nowych rozwiązań

  • zapewnienie dobrej komunikacji, atmosfery i rozwoju w podległym zespole

  • rozwijanie sieci kontaktów i dbałość o utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami

  • zapewnienie wysokiej jakości procesu rekrutacji, rozwój skutecznych narzędzi pozyskiwania kandydatów do pracy

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów

  • przygotowywanie raportów dotyczących powierzonych procesów rekrutacji

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • prace administracyjne związane z procedurami firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (agencja pracy)

  • jesteś osobą samodzielną, która potrafi organizować czas pracy własnej oraz zespołu

  • posiadasz w sobie energię, którą umiejętnie wykorzystujesz do rozwoju i motywacji pracowników

  • jesteś kreatywny(a) i dynamiczny(a) w działaniu!

  • jesteś odpowiedzialny(a) i nastawiony(a) na realizację zadań

  • posługujesz się językiem rosyjskim lub ukraińskim na poziomie swobodnej komunikacji

  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym

  • posiadasz prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • elastyczne godziny pracy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji pracy

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • niekorporacyjne podejście do wykonywanej pracy, brak dress code`u

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • komfortowe warunki pracy w przyjaznym biurze

  • bezpłatna opieka medyczna w LUX MED

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

We are hiring! Max Power Poland Sp. Z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi rekrutacyjne, koordynacyjne i rozliczeniowe pracowników w zakresie pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Aktualną pozycję firmy zawdzięczamy Pracownikom, których wiedza i zaangażowanie każdego dnia umacniają naszą pozycję na rynku.

Przewiń do profilu firmy