Oferta pracy

Manager Działu

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

  • Rokitno (pow. międzyrzecki)

    Rokitno (pow. międzyrzecki), lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne dysponowanie powierzonymi zasobami ludzkimi zgodnie z planami produkcyjnymi

  • koordynowanie prawidłowej obsługi procesów magazynowych (w zależności od odpowiedzialności za konkretny dział magazynu) w celu zwiększenia produktywności

  • współudział w tworzeniu i realizacja planów produkcyjnych

  • kontrolowanie procesu zgodnie z wyznaczonymi standardami jakościowymi i wydajnościowymi

  • zarządzanie i nadzór nad procesami recepcji i preparacji lub wysyłki, stanowiskami pracy oraz urządzeniami

  • nadzór oraz czynny udział we wdrażaniu nowych technologii

  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów

  • zarządzanie szkoleniami na stanowisku pracy

  • dbałość o przestrzeganie przepisów (w tym BHP) przez podległych pracowników

  • motywowanie pracowników oraz dbałość o dyscyplinę pracy

  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z realizacją usług

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w centrum dystrybucyjnym

  • gotowość do odbycia szkoleń w innych lokalizacjach firmy (w początkowym okresie zatrudnienia)

  • znajomość j. angielskiego B1/B2 – warunek konieczny

  • umiejętności organizacyjne i kierownicze

  • znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)

  • praktyczna znajomość metod projakościowych, zasad BHP oraz podstaw prawa pracy

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w kierunku logistyka/zarządzanie

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • bardzo dobre warunki pracy - nowy magazyn

  • możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu

  • możliwość zdobycia doświadczenia w operacjach na najwyższym światowym poziomie

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata/napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne