Manager Działu Rozwoju Produktu

eRecruiter

17 00020 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 lut 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

eRecruiter

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za strategię produktową spółki eRecruitment Solutions Sp. z o.o.

  • Stała weryfikacja i optymalizacja pod kątem funkcjonalności i potrzeb biznesowych. W tym m.in.: zarządzanie Back-Logiem produktu, komunikacja zmian w produkcie na zewnątrz i do wewnątrz, wsparcie handlowców i konsultantów w analizie sugestii klientów, rekomendowanie projektów w planowaniu strategii spółki, analiza mierników produktowych i Saasowych.

  • Analiza rynku, konkurencji i potrzeby klientów w celu identyfikacji szans i zagrożeń w obszarze strategii produktowej.

  • Współpraca z zespołem programistów, działem marketingu, działem sprzedaży, działem prawnym oraz działem bezpieczeństwa w zakresie rozwoju obecnych i tworzenia nowych produktów.

  • Współpraca nad realizacją budżetu wydatków działu eRecruiter Product Development.

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania podległych zespołów i rozwoju podległych pracowników.

  • Współpraca na poziomie grupy z pozostałymi zespołami supportowymi, w tym także z zespołem Product Development Grupy Pracuj.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Managera w firmie z branży technologicznej lub usługowej (min. 4 lata)

  • Doświadczenie w firmach specjalizujących się w rozwiązaniach Saasowych.

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne.

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem programistów.

  • Doświadczenie w kreowaniu strategii rozwoju produktu.

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów biznesowych, budżetowaniu, fakturowaniu i raportowaniu.

  • Gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznym otoczeniu.

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność oraz kreatywność.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (umożliwiająca przygotowanie i zaprezentowanie przed zarządem np. prezentacji z wnioskami z audytu procesów).

To oferujemy

  • Praca w trybie PRACUJ FLEX (2 dni pracy z biura przy ul. Prostej 68 w Warszawie tygodniowo)

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • inicjatywy dobroczynne

    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

    • premia

    • działania rozwojowe

    • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa z HRBP i test z języka angielskiego

    2

    Spotkanie z Managerem Działu Rozwoju Produktu

    3

    Zadanie

    4

    Spotkanie z przyszłym przełożonym i członkami zespołu

    Tak się u nas pracuje