Logo Pracuj.pl

Manager działu

Schiever Polska Sp z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie działem tradycyjnym (mięso, wędliny, grill),
  • zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu,
  • zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych,
  • nadzór nad zamówieniami towarów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • realizowanie ustalonych celów handlowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku,
  • znajomość asortymentu i specyfiki rynku,
  • skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie na stanowisko pracy,
  • premie roczne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,
  • udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne

Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 515 483 845.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Schiever Polska Sp z o.o.

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Manager działu, Rzeszów