Oferta pracy

Manager Działu Spedycji Chłodniczej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich, świadcząca usługi transportowe i spedycyjne w zakresie międzynarodowego transportu drogowego poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Główne obowiązki:

  • Aktywne wspieranie rozwoju podległego działu
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją zadań podległego zespołu
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania działu na podstawie bieżących analiz, wskaźników i obserwacji
  • Rozwój współpracy z obecnymi i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami i podwykonawcami
  • Bieżąca kontrola kosztów operacyjnych działu
  • Realizacja celów budżetowych założonych przez Zarząd
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Oczekiwania

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Bogate doświadczenie w spedycji chłodniczej
  • Bardzo dobra orientacja na rynku TSL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Bardzo dobre kompetencje menedżerskie, w tym efektywne zarządzanie zespołem
  • Umiejętność stawiania ambitnych celów i organizacja pracy zmierzająca do ich osiągnięcia
  • Dojrzałość biznesowa i dynamizm w działaniu
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Zdolności przywódcze i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym o zasięgu europejskim posiadającym trzy oddziały w Polsce
  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna)
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy