Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Działu Spedycji

ENPIRE TransportO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa Działu Spedycji Międzynarodowej, w porozumieniu z Dyrektorem Generalnym i Działem HR,

  • Odpowiedzialność za jakość pracy i rentowność oddziału,

  • Zarządzanie grupą spedytorów w zakresie aktywnego pozyskiwania zleceń, nowych klientów i firm przewozowych,

  • Realizacja celów sprzedażowych, rekrutacyjnych i wdrożeniowych,

  • Współtworzenie i realizacja założeń budżetowych,

  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w spedycji poparte sukcesami,

  • Gruntowna wiedza i znajomość spedycji międzynarodowej oraz rynku przewoźników i klientów,

  • Umiejętność kierowania zespołem, doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz znajomość technik motywacyjnych,

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu zleceń transportowych,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Dążenie do samorozwoju,

  • Determinacja w działaniu i nastawienie na cel.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),

  • Współpracę z doświadczonym gronem managerskim i opiekę działów wspierających,

  • Bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji. Dlatego nie pytamy, gdzie widzisz siebie za 5 lat. To Ty tworzysz swoją przyszłość. My wspieramy Cię i pomagamy Ci ją kształtować. Zostań jednym z nas i rozwiń swoje kompetencje przyszłości, pracując z najlepszymi specjalistami w branży TSL! Rozwijaj z nami nowe oddziały ENPIRE.

Przewiń do profilu firmy