Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Spedycji

RAY TRANS sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i dbanie o jego stały rozwój

  • odpowiedzialność za jakość usług świadczonych przez podległy zespół

  • planowanie transportu FTL lub LTL

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,

  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi przewoźnikami i klientami oraz budowanie trwałych relacji

  • zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych

  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych i wdrażanie standardów w firmie

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL

  • praktyczna znajomość rynku przewoźników i zleceniodawców

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnio zaawansowanym

  • znajomość giełd transportowych krajowych oraz zagranicznych

  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej, jak i zespołu

  • chęć rozwoju

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przejrzysty system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym wymiarze czasu pracy

  • profesjonalne szkolenia z zakresu branży TSL

Ray Trans to nowoczesna firma z sektora TSL, która specjalizuje się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie drogowym. Jest laureatem takich wyróżnień jak: Pantera Biznesu, Pracodawca z Sercem oraz Laur Zaufania.

W najnowszym 26 Rankingu firm TSL 2020, zajęła I miejsce w kategorii Dynamika przychodów z działalności TSL 2020.

Dołącz do najdynamiczniejszej firmy w branży TSL w Polsce!

Przewiń do profilu firmy