Oferta pracy

Manager Działu Spedycji Międzynarodowej

Loginex Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i uczestniczenie w realizacji usług spedycji drogowej FTL / LTL

  • Nadzór nad realizacją, rozwojem i usprawnianiem zadań działu transportu drogowego (krajowego oraz międzynarodowego)

  • Planowanie działań operacyjnych oraz kontrola ich realizacji.

  • Monitorowanie dokumentacji transportowej.

  • Współtworzenie i realizacja założeń budżetowych.

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z kluczowymi klientami oraz przewoźnikami.

  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług, tworzenie raportów oraz statystyk.

  • Przeprowadzanie analizy rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji.

  • Rozbudowa Działu Spedycji Międzynarodowej w porozumieniu z Dyrektorem Generalnymi oraz Działem HR.

  • Wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju działu.

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

  • Bieżąca współpraca z Zarządem firmy oraz innymi działami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku TSL oraz procesów spedycyjnych.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży TSL poparte sukcesami na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem).

  • Doświadczenie w działaniach handlowych.

  • Wysoka motywacja, zaangażowanie oraz przedsiębiorczość.

  • Orientacja na realizację celów.

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.

  • Stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym).

  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze logistyki, świadcząca usługi transportu i spedycji. Zajmujemy się procesami logistycznymi w całej Europie.

W firmie Loginex wierzymy, że to pracownicy stanowią wykładnię efektywnego wykorzystania posiadanego potencjału floty – narzędzi naszej pracy. To ich kompetencje – doświadczenie i wynikająca z niego, daleko idąca zdolność przewidywania, umiejętność podejmowania trafnych decyzji, stanowią bezpośredni fundament obustronnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy