Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Sprzedaży i Marketingu

Fructoplant Sp. z o.o.O firmie

  • Kielniki 2E, Gąbin
    Gąbin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Fructoplant Sp. z o.o.

Kielniki 2E

Gąbin

Twój zakres obowiązków

Manager będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację polityki sprzedaży, rozwój oferty produktowej, zarządzanie kilkuosobowym działem sprzedaży, w tym wskazywanie kierunków rozwoju i motywowanie zespołu, pracę z kluczowymi klientami, raportowanie i analizowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu działem sprzedaży, w odpowiedzialności za wyniki własne i zespołu

  • Osobowość lidera, umiejętność zarządzania zespołem w nastawieniu na cele, poprzez wspieranie, motywowanie, ocenę i rozwój pracowników

  • Wysokie zdolności analityczne, organizacyjne, umiejętność planowania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze będącej liderem w branży, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, także w międzynarodowym środowisku.

Firma Fructoplant to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Laureat wielu nagród i wyróżnień, łączy tradycyjne wartości z nowoczesnością. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukujemy:

Managera Działu Sprzedaży i Marketingu

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji za pomocą przycisku do aplikowania.