Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Sprzedaży w sferze IT

ANTWERK sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • Portowa 22A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ANTWERK sp. z o.o.

Portowa 22A

Kraków

Jako Project Manager będziesz zarządzać dużą liczbą projektów. Twoim klientem
może być wewnętrzny dział sprzedazy, lub klient zewnętrzny (B2B). Posiadasz
realny wpływ na rozwój biznesu oraz udział w podejmowaniu decyzji
biznesowych.

Miejscem pracy jest Kraków. Zespół Projet Managment liczy ok 7 osób. Codzienna
komunikacja odbywa się w języku polskim i angielskim.

Opis stanowiska:

  • Zbudowanie efektywnego zespołu sprzedażowego, w tym rekrutacja, wdrożenie oraz systematyczne szkolenie pracowników działu.
  • Efektywne zarządzanie stworzonym przez siebie zespołem zgodnie z Wizją, Misją i Wartościami firmy, motywowanie pracowników oraz podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności pracy
  • Aktywne poszukiwanie, pozyskiwanie kontrahentów i realizacja planów sprzedażowych.
  • Planowanie i prowadzenie negocjacji i spotkań biznesowych, przygotowywanie propozycji handlowych i prezentacji
  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem.
  • Angażowanie się w działania zespołu i współrealizowanie celów, w tym aktywny udział w sprzedaży usług (opieka nad kluczowymi klientami) oraz rozwiązań dla nowych klientów firmy
  • Analiza i stały monitoring rynku pod kątem nowych możliwości.

Wymagania:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie budowania portfela klientów i utrzymywania relacji biznesowych,
  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie postawionych celów
  • Potrafisz pracować na wielu projektach jednocześnie
  • Znajomość języka angielskiego I polskiego na poziomie minimum B2
  • Jesteś odpowiedzialny, posiadasz zdolności szkoleniowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie składać się będzie z części stałej oraz premii)
  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w ustalonych godzinach 9-17 pn-pt

Ogłoszenie archiwalne