Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Sprzedaży

Solventoir Sp. z o.o.O firmie

Solventoir Sp. z o.o.

Zwycięska 20a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż, jej wsparcie oraz obsługę klienta - na dziś to 8 osób, choć liczymy na wzrost ! :)

  • motywacja zespołu do realizacji planów sprzedażowych

  • rekrutacja nowych osób do zespołu

  • samodzielna dosprzedaż usług prawnych i windykacyjnych na klientach spółki, realizacja własnych celów sprzedażowych

  • koordynacja procesów z innymi działami oraz zarządem.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • min. 5-letniego doświadczenia w sprzedaży usług B2B

  • asertywności, zdolności przywódczych, umiejętność motywowania współpracowników

  • zdolności do konsekwentnego rozbudowywania zespołu sprzedażowego

  • wysokiej motywacji do pracy i umiejętności organizatorskich

  • znajomość branży windykacyjnej lub prawnej będzie mile widziana

To oferujemy

  • szansę rozwoju zawodowego w obszarze windykacyjnym i prawnym

  • udział w kreowaniu polityki sprzedażowej

  • wynagrodzenie podstawowe plus premie zależne od własnych wyników sprzedażowych oraz realizacji celów przez zarządzany zespół

  • zapewniamy solidną dawkę punktów w kafeterii MyBenefit – do wykorzystania na wiele opcji benefitowych do wyboru

  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy

  • pyszną, aromatyczną kawę 

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Dostęp do kafetrii MyBenefit

SOLVENTOIR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu od ponad 15 lat zajmuje się windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą kompleksową obsługę procesu prawnego egzekwowania tych wierzytelności. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich wysoką jakość, a co za tym idzie - skuteczność.

Nie jesteśmy korporacją ! Jeśli cenisz sobie partnerskie relacje, swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów, a w pracę angażujesz się na 100 %, to zachęcamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności i przesłania CV.

Przewiń do profilu firmy