Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Działu Sprzedaży ze znajomością j.angielskiego

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy polską firmą, która od 2006 roku specjalizuje się w sprzedaży ziaren, pestek, orzechów i suszonych owoców dla sektora piekarniczo-cukierniczego i odbiorców z kanału HoReCa. W naszej pracy łączymy długoletnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Wierzymy, że ludzki kapitał kształtuje potencjał firmy dlatego ciągle inwestujemy w rozwój naszych pracowników.

    Dołącz do nas!     www.ros-sweet.pl

    Manager Działu Sprzedaży
    ze znajomością j.angielskiego
    Miejsce pracy: Rzeszów (okolice)
    Jeśli skutecznie realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe, analizujesz wskaźniki istotne dla sprzedaży, jesteś wzorem do naśladowania dla Twojego Zespołu, potrafisz go zmotywować i zaplanować jego pracę, posiadasz doświadczenie w handlu – podejmij wyzwanie!

    Wymagania:

    • Doświadczenie w handlu i zarządzaniu Zespołem sprzedaży
    • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
    • Praktyczna wiedza na temat technik sprzedaży
    • Umiejętność pracy wielozadaniowej i samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
    • Konsekwencja w dążeniu do celu, orientacja na wynik
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz analityczne
    • Charyzma i dojrzała postawa biznesowa

    Obowiązki:

    • Nadzór nad kompleksową pracą Działu Sprzedaży
    • Efektywne zarządzanie i organizacja pracy podległego Zespołu
    • Zapewnienie wysokiej jakości procesu sprzedaży i standardu obsługi Klientów
    • Odpowiedzialność za przygotowanie i skuteczną realizację planów sprzedaży
    • Utrzymywanie trwałych relacji biznesowych oraz obsługa kluczowych Klientów z sektora B2B
    • Umiejętne analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedażowego i preferencji Klientów
    • Analiza wskaźników operacyjnych i jakościowych oraz podejmowanie działań korygujących

    Otrzymujesz:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i realizacji założonych celów sprzedażowych
    • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
    • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych oraz zagranicznych imprezach targowych
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Jeśli nie spełniasz w/w wymagań, a handel jest Twoją pasją, jesteś przedsiębiorczy, profesjonalizm w obsłudze Klienta to Twój klucz do budowania relacji i chciałbyś zostać Liderem Zespołu – Twoje CV jest również mile widziane.

    bottom