Oferta pracy

Manager działu szkoleń

INSTYTUT TECHNOLOGII CYFROWYCH NEWCONNECT sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

INSTYTUT TECHNOLOGII CYFROWYCH NEWCONNECT sp. z o.o.

Instytut Technologii Cyfrowych Newconnect jest międzynarodową firmą świadczącą usługi finansowe. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowego rozwiązania finansowego. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków :

  • Efektywne zarządzanie pracą działu

  • Współtworzenie procesów i procedur sprzedaży i realizacji usług szkoleniowych

  • Nadzorowanie bieżącej obsługi klientów w zakresie usług szkoleniowych

  • Współpraca z zarządem I pozostałymi działaniami firmy,

  • Planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • Budowanie zaangażowania, skutecznej komunikacji i relacji między pracownikami

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim i zarządzaniu zespołem

  • Aktualna wiedza na temat rynku szkoleń i narzędzi szkoleniowych

  • Elastyczność i umiejętność adaptacji w otoczeniu

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Kompetencje kierownicze: egzekwowanie zobowiązań, organizacja pracy i zorientowanie na osiąganie celów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność działania pod presją czasu

  • Zdolności negocjacyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy

  • Stałe godziny pracy,

  • Realny wpływ na działalność firmy w podległym obszarze,

  • Biuro w centrum Wrocławia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy