Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager działu transportu drogowego

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-01-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Region: Pomorskie
BF INTERNATIONAL
ZAANGAŻOWANI. DYNAMICZNI. KONKURENCYJNI. DOŚWIADCZENI.
To od nas na początek. Teraz zaczyna się rozmowa czy chcesz do nas dołączyć?

BF International (bfinternational.pl) to firma której strategiczny obszar działania stanowi świadczenie usług spedycji oraz transportu drogowego na terenie całej Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów pragniemy poszerzyć zakres świadczonych przez nas usług oraz wzmocnić zespół odpowiedzialny za całość procesów transportowych w firmie.

Jeżeli masz doświadczenie w branży transportowej, jesteś osobą ambitną i pracowitą, chcesz dostać szansę na budowanie
swojej ścieżki kariery, to zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Oferujemy pracę z możliwością rozwoju oraz dobre warunki zatrudnienia w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu spedycji drogowej,
  • Realizacja założeń budżetowych firmy,
  • Realizacja zleceń złożonych przez kontrahentów,
  • Aktywne poszukiwanie klientów,
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami, przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi,
  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, organizacja spotkań oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy, Budowanie oraz utrzymywanie relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi,
  • Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy zespołu.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • 2 lat doświadczenia w pracy w branży transportowej na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomości MS Office i sprawnej obsługi komputera,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętności organizacyjnych,
  • Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji, także pod presją czasu,
  • Samodzielności i inicjatywy w realizacji wyznaczonych celów,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Doświadczenia w skutecznej realizacji ambitnych celów.
  • Doświadczenia na stanowisku spedytora i co najmniej rok na stanowisku kierowniczym
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy,
  • Uczciwe zasady działania i stabilny czas pracy,
  • Szerokie możliwości rozwoju ścieżki kariery i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • Narzędzia pracy (m.in. możliwość korzystania z auta służbowego),
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy,
  • Swobodną atmosferę i partnerskie relacje w młodym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do swojego CV niniejszej klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się