Manager działu utrzymania ruchu (greenfield)

  • lubuskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Numer ref.: TKU/037/JKW

    Dla naszego Klienta, firmy z rosyjskim kapitałem z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zbudowanie zespołu i uformowanie pracy działu utrzymania ruchu od podstaw.

    Oferujemy:

    • Ciekawe wyzwanie zawodowe i niepowtarzalną możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet szkoleń m.in. kilkutygodniowe szkolenie w Rosji
    • Benefity pozapłacowe, w tym samochód służbowy
    • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop
    • Miejsce pracy: początkowo Wrocław, następnie Nowogrodziec

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja procesu sprowadzenia maszyn produkcyjnych do nowego oddziału
    • Zbudowanie zespołu oraz zarządzanie nim (docelowo 40 osób)
    • Kontrola nad zapewnieniem sprawnego działania produkcji
    • Organizacja kontroli utrzymania sprzętu przedsiębiorstwa
    • Planowanie i organizacja konserwacji oraz naprawy urządzeń produkcyjnych
    • Zarządzanie zapasami części zamiennych, towarów i materiałów
    • Udział i organizacja projektów inwestycyjnych
    • Planowanie, koordynacja i wykonanie budżetów
    • Zarządzanie służbami technicznymi
    • Współpraca z kontrahentami
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale utrzymania ruchu
    • Mile widziane doświadczenie w inwestycji greenfield
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe inżynierskie
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis