Logo Pracuj.pl

Manager Działu Zakupów

Nesperta Europe sp. z o.o.

  • Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Poznańska 165

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie strategii zakupowej;

  • prowadzenie projektów wdrożenia nowych produktów oraz rekomendacja rozwiązań;

  • zarządzanie podległym zespołem działu zakupów

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz ustalanie warunków współpracy z kluczowymi dostawcami;

  • nadzór nad realizacją zobowiązań zakupów strategicznych;

  • aktywne monitorowanie rynków i dostawców oraz proponowanie innowacji;

  • śledzenie trendów rynkowych, działań konkurencji i możliwości optymalizacji procesów w obszarze zakupów/produkcji/nowych technologii;

  • analizowanie, planowanie i koordynacja zakupów dla projektów wdrożeniowych;

  • sprowadzanie wymaganych dokumentów i informacji od dostawców oraz ich dystrybucja do odpowiednich komórek w firmie;

  • reagowanie na proponowane i wdrażane przez dostawców zmiany związane z zakupami, ustalanie warunków zmian;

  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi, nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,

  • udział w spotkaniach z dostawcami;

  • udział w okresowej ocenie dostawców;

  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby zarządu ;

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • wysokie zdolności analityczne i interpersonalne ;

  • bardzo dobra znajomość procesów i narzędzi w zakresie zakupów/negocjacji/poszukiwania dostawców/sourcingu/

  • znajomość metodologii zarządzania zapasem surowców i komponentów;

  • doświadczenie w opracowywaniu strategii i planów długofalowych;

  • zorientowanie na cel, umiejętności komunikacyjne i współpraca w warunkach dynamicznego rozwoju ;

  • umiejętność zarządzania, motywowania i rozwoju zespołu;

  • otwarta postawa ukierunkowana na szukanie rozwiązań i budowanie kompetencji zespołu;

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z kluczowymi dostawcami i klientami wewnętrznymi;

  • rzetelność i terminowość wykonywania powierzonych obowiązków;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku;

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków

  • system kafeteryjny

Nesperta jest polską firmą wywodzącą się z Poznania, wiodącym producentem lakierów hybrydowych w Polsce – z markami SEMILAC, SEMILAC Professional oraz hi hybrid, budującymi swoją pozycję również na rynkach zagranicznych. Naszą pasją są kolory, a o paznokciach wiemy wszystko! W codziennej pracy kierujemy się naszą misją „piękne i zdrowe paznokcie tak prosto, jak to możliwe”.

SEMILAC jest największą marką w portfolio Nesperta, numerem 1 na polskim rynku – pionierem, który wyznacza trendy, dzięki któremu Polki pokochały manicure hybrydowy.

Przewiń do profilu firmy