Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Działu Zakupów

Polimex.net sp. z o. o. sp. k.O firmie

Polimex.net sp. z o. o. sp. k.

Świętej Teresy 91C

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie celów zakupowych w ramach systemu budżetowania

  • praca w oparciu o wskaźniki efektywności KPI – maksymalizacja marży i optymalizacja kosztów zakupów

  • nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, zapewnienie stabilności dostaw

  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • zarządzanie zespołem specjalistów - planowanie zadań oraz egzekwowanie ich realizacji

  • budowanie dobrych relacji z kontrahentami

  • udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje)

  • udział w realizacji projektów strategicznych Spółki

Nasze wymagania

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakupach i znajomość technik zakupowych

  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem

  • umiejętność motywowania zespołu w zakresie wyznaczania celów i ich realizacji

  • umiejętność myślenia strategicznego i szybkiego podejmowania decyzji

  • zorientowanie na wyniki

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • pakiet medyczny

  • pakiet sportowo-rekreacyjny OK System

  • ubezpieczenie na życie

  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Jesteś osobą PROAKTYWNĄ, która nieustannie szuka okazji do rozwoju grup towarowych oraz poszerzania palety Dostawców i wdrażania Nowości ?

Jesteś twardym i skutecznym NEGOCJATOREM, który nieustannie poszukuje poprawy warunków handlowych, aktywnie obserwując konkurencję, trendy i zmiany na rynku ?

Jesteś osobą nastawioną na ciągły ROZWÓJ, która każdego dnia wzbogaca swoją wiedzę i chętnie dzieli się własnym doświadczeniem ?

Jeśli posiadasz takie cechy dołącz do zespołu profesjonalistów Polimex.net, firmy nr 1 w branży.

Przewiń do profilu firmy